Röstitud kanepiseemned 250g

Ühik: tk

Röstitud kanepiseemned sobivad niisama näksimiseks või erinevate salatite, tervisejookide ja küpsetiste valmistamiseks. Kanepiseemneid võib lisada erinevatesse toorsalatitesse ja küpsetistesse, kus ta annab toidule juurde meeldivat pähklimaitset ning krõmpsuvat efekti. Samuti võib neid lisada smuutidesse ja tervisejookidesse.

 

3,50 €

Eestis kasvatatud kanepiseemned on röstitud, et tuua välja nende mõnus pähkline maitse. Seemned sobivad ideaalselt niisama näksimiseks või erinevate putrude, müslide ja salatite sisse. Samuti võib neid lisada smuutidesse ja tervisejookidesse. Kanepiseemned annavad toidule juurde meeldivat pähklimaitset ning krõmpsuvat efekti.

Kanepiseemnetes on inimesele ideaalse tasakaaluga Omega 3 ja Omega 6 (1:3) ning Omega 9 rasvhappeid, mis aitavad organismis toota põletikuvastaseid hormoone, toetavad rakkude ja  närvide, lihaste ja organite normaalset funktsioneerimist terves kehas, leevendavad atoopilist dermatiiti ja ekseeme. Seemnetes on ka närvi- ja lihasfunktsiooni reguleerivat magneesiumi, mille tarvitamine aitab  vähendada rakkudes energiapuudust, ning rauda, mis on vajalik vereloomes, biomolekulide koostises ning väsimuse vähendamiseks.

Toitumisalane teave 100g toote kohta: energiasisaldus 2300kJ/550kcal, rasvad 36g, süsivesikud 31g, millest suhkrud 2g, valgud 26g ja sool 0mg

Ühiku maksumus: 14,00 eur/kg